ÖVRIGT / Speglar / Spegel 381048
nr 38 1048
SPEGEL
Nyrokoko, Förgylld 58x60
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 12 mars 2001
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.